על מה צריך להקפיד כאשר מזמינים חברת הדברה בחדרה

גרים בחדרה ונתקלתם במזיקים בביתכם? בגינה? בחניון הבית? החלטתם שזה הזמן לבצע הדברה, יש כמה דברים שכדאי לשים אליהם לב לפניי שאתם מזמינים מדביר.
נכון שבחלק נרחב מהמקרים חלק גדול מהאנשים ירצו להרחיק את המזיקים במהירות וכמובן ישנם מקרים דחופים אשר יש צורך במדביר באופן מיידי שאינו סובל דיחוי, ובכל זאת יש כמה דברים שכדאי לשים עליהם דגש:

סוג החומרים בהם ישתמש המדביר

כדאי מאוד לבדוק אל מול המדביר באיזה סוג חומרים הולך המדביר להשתמש, בין אם מדובר בחומרים על בסיס טבעי, בין אם מדובר בהדברה ירוקה, או אם מדובר על חומרים המבוססים על כימיקלים. ישנם חומרים אשר עלולים להזיק לבניי אדם, לעומת חומרים אשר ידועים כחומרי הדברה אשר אינם מזיקים.
במידה ויש לכם חיות מחמד שאלו עוד במעמד השיחה עם המדביר האם החומרים מזיקים לחיות מחמד.
וכמובן בדקו שהחומרים אכן מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

וודאו שחברת ההדברה מספקת לכם זמנים מדויקים בהם תצטרכו לשהות מחוץ לבית.

מרגע שהמדביר מתחיל את תהליך ההדברה ישנו פרק זמן בו תאלצו לשהות מחוץ לבית, פרק הזמן תלוי בסוג החומרים בהם משתמש המדביר.
במידה והתקשרתם לחברת הדברה בחדרה, אחת השאלות הראשונות שמומלץ לשאול למען הסר ספק היא: מהו זמן השהיה אשר עליכם להיות מחוץ לבית.
אם ברשותכם חיות מחמד שאלו גם מתיי חיות המחמד שלכם יוכלו לחזור לבית. ברוב המקרים זמני השהיה מחוץ לבית של בניי אדם וחיות שונה, ועליכם להיות מוכנים לכך.

באילו סוגי הדברה מתמחה חברת ההדברה בחדרה?

ישנם מגוון רחב של מזיקים, ולא כל חברת הדברה תדע לטפל בכל סוגי המזיקים, לכן מומלץ לבדוק אל מול חברת ההדברה, האם הם מבצעים את סוג ההדברה אשר דרוש לכם. לכל סוג של מזיק ישנם דרכי הרחקה שונות, ולכן חשוב וכדאי שהמדביר אכן יידע לטפל ספציפי בסוג המזיק אותו אתם רוצים להרחיק.

שעות שירותי הדברה וזמני הגעה למקרים דחופים

בדקו מהם זמני השירות בהם תוכלו להזמין מדביר ותשאלו לגבי מועד ההגעה, ישנם מקרים דחופים בהם נזקקים למדביר באופן מיידי שאינו סובל דיחוי, ישנם מדבירים אשר עובדים מסביב לשעון למקרי הדברה דחופים, כגון לכידת נחש, עקרב, עכבישים ארסיים, מרבי רגליים או מכרסמים אשר נמצאים בחדרים עם תינוקות, במידה ואתם נזקקים להדברה דחופה בדקו אם המדביר יכול להגיע אליכם באופן מיידי גם בשעות הקטנות של הלילה.

שבח הדברות – חברת הדברה בחדרה ברשיון המשרד להגנת הסביבה

שבח הדברות הינה חברת הדברה בחדרה והסביבה אשר פועלת מסביב לשעון במקרים דחופים, שבח הדברות מחזיקה ברשיון מדביר מוסמך ומספקת שירותי הגעה מהירים.
אנו משתמשים בטכנלוגיות ההדברה המתקדמות בשוק, ובחומרים על בסיס טבעי המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. בכל מקרה בו נתקלתם במזיקים באזור חדרה תוכלו ליצור קשר ואנו נגיע בהקדם להרחיק את המזיקים מסביבתכם ונספק לכם תעודת אחריות מלאה במחיר הכי הוגן בישראל.

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים

פשפשים הם חרקים קטנים הניזונים מדם של בני אדם ובעלי חיים. הם נפוצים בכל העולם ויכולים לגרום לנזקים בריאותיים ואי נוחות רבה. הפשפשים בולטים בחדקם

קרא עוד »
הדברה בחריש

הדברה בחריש

חריש היא עיר יחסית חדשה במדינת ישראל ונמצאת בקרבת צמחייה, ולכן ההיתקלות במזיקים בעלת פוטנציאל גבוהה יותר. כפי שקורה בערים רבות, גם כאן מתמודדים התושבים

קרא עוד »
× ייעוץ בחינם!