הדברת קרציות

מצאתם קרציה בבית? מצאתם על הכלב הרבה קרציות? כדאי לפעול כמה שיותר מהר, קרציה אמנם קטנה אך יכולה להפוך לצרה צרורה שכדאי/חובה להימנע ממנה באופן מיידי. אנו בשבח הדברות נותנים שירות הדברת קרציות יעילה ועם אחריות בזמני הגעה מהירים.

הסכנה שבקרציות

עקיצה של קרצייה לא תמיד תעמיד אתכם בסכנה ולא צריך להילחץ אם עלתה עליכם קרציה אך כן כדאי ומומלץ להיבדק אצל רופא במידה ונעקצתם ולהיות במעקב שכן קרציות הן טפיל מוצץ דם, אשר יכול להעביר מחלות מבעליי חיים לבניי אדם. קרציות יכולות לשאת מגוון מחלות אשר מגיעות ממגוון רחב של בעליי חיים כאשר חלק  מהמחלות המסוכנות שהן נושאות הינם קדחת המערות וקדחת הבהרות. במקרים של תסמינים של חום או פריחה לאחר עקיצת קרצייה אין להקל ראש ולחכות ובמקרים כאלו חובה לפנות לרופא באופן מיידי  ללקבלת אבחון וטיפול מונע.

מהי קרצייה

קרצייה הינה פרזיט, השייכת למשפחת העכבישונים, הקרצייה הינה טפיל מוצץ דם בעיקר של בעליי חיים, אך גם בניי אדם יכולים לשמש כפונדקאי עבור הקרצייה.
הקרציות אוהבות מזג אויר חמים ולך, אך אינן אוהבות את אור השמש לכן  יעדיפו להימצא במקומות חשוכים, או מוצלים ( מקומות מוצלים יכולים להיות גם בתחתית עשב גבוה שיספק לקרצייה צל). קרצייה יכולה לטפס על פונדקאי ובעזרת איבר ההיפוסטום אשר נמצא מתחת לחלל הפה למצוץ דם לפונקאי אשר נושא את הקרצייה כמעט בלי שירגיש.

שלבי התפתחות של הקרצייה

רוות – השלב הראשוני של הקרצייה, בשלב הזה הקרצייה הינה מאוד מאוד קטנה, אנשים אשר מצאו אותם בביתם יכולים לתאר אותם כפירורים קטנים על הרצפה. מאוד מאוד קשה לזהות אותם. בטח אם מדובר בשטח פתוח כמו גינה, או במקומות חשוכים כגון מחסנים.

נימפה -השלב בו לקרצייה יש 8 רגליים בניגוד ולפניי שהיא הופכת לקרצייה בוגרת.

קרצייה בוגרת – השלב בו הקרצייה הופכת לבוגרת עוזבת את הפונדקאי ומטילה ביצים, קרצייה בוגרת לרוב תעדיף להטיל ביצים במקום חשוך ולח.

למה חשוב לבצע הדברת קרציות מיידית ברגע שזיהיתם קרצייה?

הסכנה הקיימת במציאת אפילו רק קרצייה אחת, היא שישנם עוד קרציות שמסתובבות בסביבת המגורים, ישנו קושי רב בזיהוי קרציות שכן לרוב הן נמצאות במקומות חשוכים, ויחפשו פונדקאי לעלות עליו, לרוב הפונדקאים יהיו בעליי חיים, אך גם בניי אדם עלולים להפוך לפונדקאים אשר נושאים עליהם את הקרצייה.
ישנם מקרים רבים בהם מוצאים רק קרצייה אחת, אך בפועל בהרבה מאוד מקרים התגלתה קרציית בוגרת (השלב האחרון של הקרצייה בו היא מטילה ביצים) במקום, אשר הטילה ביצים באזור ( לרוב יהיה זה אזור מוסתר וחשוך, אשר יהיה קשה לאתר), והפכה את סביבת המגורים למקום שורץ בקרציות. חשוב לציין שלא מומלץ להישאר בסביבת מגורים שורצת קרציות בשל הסכנות הרבות הטמונות בכך, וכן מומלץ אפשר להגיד שאפילו חובה לבצע הדברה מיידית לקרציות ברגע של זיהוי קרצייה ולו אפילו קרצייה בודדת.

הדברת קרציות רק עם שבח הדברות

כאשר בוחרים מדביר להדברת קרציות כדאי לוודא שהוא אכן מתמצא בתחום הדברת קרציות ולא רק בסוגי הדברה אחרים, שכן החומרים לצורך הדברת קרציות שונים מהדברת מזיקים אחרים ולכן חשוב מאוד לדעת שהמדביר מנוסה בתחום הדברת קרציות, ואכן משתמש בחומרים בטוחים ויעילים לצורך ההדברה.
אנו בשבח הדברות למודי נסיון והיכרות עם סוגי הקרציות בארץ, ושיטץ וחומריי ההדברה המתאימים ביותר לסוג הקרצייה ולמקום ההדברה אנו מספקים זמני הגעה מהירים ביותר לצורך הדברת קרציות.

תוך כמה זמן אפשר להיכנס לבית לאחר הדברת קרציות?

במידה ונחוץ לכם הדברת קרציות בבית, זמן השהות מחוץ לבית יהיה מינימום בין 6-7 שעות לאחר ההדברה, במידה והתגלה לכם בבית כמות גדולה של קרציות יהיה מומלץ להמתין פרק זמן ממושך יותר ולאחר מכן לפניי כניסת הדיירים לבית, לערוך בדיקה מקיפה שאכן לא נותרו קרציות בבית ולו אפילו קרצייה אחת.

אחריות מלאה על הדברת קרציות

אנו בשבח הדברות מבצעים הדברה של קרציות בצורה היעילה ובחומרים היעלים ביותר בשוק, אך עם זאת מספקים אחריות מלאה ללקוח שלא תימצא אפילו לא קרצייה אחת חיה בסביבת ההדברה. במידה ומצאתם קרציה לאחר ההדברה אנו נחזור אליכם שוב ונבצע מחדש הדברה מלאה עד אשר לא יימצאו יותר קרציות.

אזורי שירות הדברת קרציות

אנו מספקים שירותי הדברת קרציות בכל האזורים שבין נתניה ועד לזכרון יעקב, במקרים של הדברת קרציות אנו מבינים את הדחיפות ונתאם זמני הגעה מהירים.

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים

פשפשים הם חרקים קטנים הניזונים מדם של בני אדם ובעלי חיים. הם נפוצים בכל העולם ויכולים לגרום לנזקים בריאותיים ואי נוחות רבה. הפשפשים בולטים בחדקם

קרא עוד »
הדברה בחריש

הדברה בחריש

חריש היא עיר יחסית חדשה במדינת ישראל ונמצאת בקרבת צמחייה, ולכן ההיתקלות במזיקים בעלת פוטנציאל גבוהה יותר. כפי שקורה בערים רבות, גם כאן מתמודדים התושבים

קרא עוד »
× ייעוץ בחינם!