הדברה בקיסריה

שבח הדברות שירותי הדברה בקיסריה

עפר שבח הדברות – שירותי הדברה בקיסריה לכל סוגי המזיקים כולל לכידת נחשים ומכרסמים באזור קיסריה והסביבה. 100% הצלחה בהרחקת מזיקים ואחריות מלאה על כל שירותי ההדברה, אנו משתמשים בהדברה על בסיס טבעי אשר ידידותית לסביבה ולדיירי הבית כולל חיות המחמד.
שבח הדברות הינה חברת הדברות בת 12 שנה ובעלת רישיון מדביר מטעם ההגנה למשרד הסביבה, (לפני הזמנת מדביר כדאי לבדוק רישיון מטעם משרד הסביבה שכן החומרים אכן יעילים ועם בטיחות מריבית לסביבה) אצלנו מקצועיות, שירות, בטיחות, מחיר הוגן, עמידה בזמנים ותוצאה בה בלקוח שבע רצון הם ערך עליון עליהם בנויים קווי היסוד של החברה.

איך בוחרים מדביר בקיסריה?

  1. היא לוודא שהמדביר אכן נותן שירותי הדברה בקיסריה והסביבה.
  2. בדקו אם אכן המדביר מבצע את סוג ההדברה לה אתם נזקקים, ולוודא בשיחה עם המדביר שלכל סוג הדברה אכן המדביר ישתמש בחומר המיועד ספציפית לאותו מזיק ולא לדוגמא לבצע הדברת קרציות עם חומר המיועד להדברת תיקנים שכן אז ההדברה לא תהיה אפקטיבית.
  3. כדאי לבדוק שלמדביר יש את רישיון ההדברה הנדרש לביצוע ההדברה בצורה מיטבית ועם חומרים אשר אינם מכילים כימקלים וידידותיים לסביבה.
  4. בדקו כמה שנות ניסיון יש למדביר.
  5. שמעו מעט על תהליך ההדברה, על סוג החומרים (אנו יודעים שאנו מזכירים זאת הרבה אך סוג החומרים הינו מרכיב לא רוצים להתעלם ממנו) מהם הזמנים בהם אתם נדרשים לפנות את הבית, מתיי תוכלו לשוב ומהן הפעולות אשר תידרשו לעשות ( סוג הניקיון ומתיי לנקות)
  6. שימו לב האם המדביר אכן מספק אחריות עבור שירותי ההדברה, ומהו תוקף האחריות עבור ההדברה.

סוגי הדברה בקיסריה:

הדברת מקקים בקיסריה
לוכד נחשים בקיסריה

למה מומלץ לבצע הדברה בבתים בקיסריה?

קיסריה הינה עיר קרובה לים וגם סובבת סביב שטח חולי, אך גם פורה בצמחייה, לכן שומעים יותר ויותר על עלייה של מפגשים בין בניי אדם למזיקים כגון: נחשים, עקרבים, עכבישים, מכרסמים ועוד… מרבית הבתים באזור קיסריה הינם בתיי קרקע לכן יותר פשוט וקל למזיקים להסתנן לביתכם לבטח בחודשי הקיץ החמים.
מפגש עם מקקים ופרוקי רגליים למיניהם לרוב אינו נעים וחלק גדול מהאנשים פשוט נגעלים ונרתעים עד רמות של כאב, אך מפגש עם מכרסמים אשר יכולים לפזר מחלות בסביבתם דרך השתן והצואה, גירוד מקרציות או פרעושים מוצצי דם אשר עוברות מחיות לאדם, או לבטח מפגש עם נחש, עקרב או עכביש ארסי, זה כבר מהווה סכנה  בריאותית ועם חלקם אף סכנה מיידית.

לדיירים בבתי קרקע באזור קיסריה מומלץ לבצע בדיקה ביתית בחודשי הקיץ של שטח מגוריהם, במטרה לבדוק שאין התרבות של איזשהו מזיק באיזור מגורם, תמיד כדאי לבצע הדברה כבר שמוצאים מעט מזיקים לפניי שהם מתחילים להתרבות באזור  מגוריכם. ניתן גם להזמין מדביר בקיסריה לבדיקה של שטח מגוריכם כבר כאשר ישנו חשד למזיקים.
אם מדובר בנחשים, עקרבים או עכבישים ארסיים מומלץ לא לנסות ולבוא במגע עמם ומיד לקרוא למדביר מקיסריה להרחקה או הדברה של המזיקים באופן מיידי.

הדברת בתים בקיסריה

הדברת בתים

הדברת גינות בקיסריה

הדברת גינות

הדברת מסעדות בקיסריה

הדברה לבתי עסק

האם מדביר בקיסריה עובד בכל עונות השנה?

שירותי הדברה ניתנים במשך כל ימות השנה אם כי ניתן לומר שבחודשי האביב והקיץ ישנם יותר קריאות, עקב כך שבחודשים אלו חרקים ומזיקים יוצאים החוצה והסיכוי למפגשים איתם עולה, למרות זאת גם בחודשי החורף ישנה נחיצות גבוהה לשירותי הדברה כגון לכידת מכרסמים, והדברת יתושים, אשר עלולים להתרבות לאחר גשמים במקומות בהם ישנם מים עומדים. נהוג לחשוב שהדברה כדאי לבצע בקיץ, כאשר כבר נתקלים במעופפים, זוחלים, פרוקי רגליים, או מכרסמים למיניהם, אך במידה ואתם גרים בבתי קרקע, דווקא מומלץ לבצע הדברה דווקא לפניי שמתחיל האביב ובכך למנוע מלכתחילה התרבות של מזיקים בסביבתכם.

הדברה בקיסריה בחומרים על בסיס טבעי בלבד

חומרי הדברה יכולים להכיל בתוכם כימיקלים, ובמקרים מסוימים גם חומרים מזיקים לבניי אדם, אנו בשבח הדברות עושים שימוש אך ורק בחומרים על בסיס טבעי אשר נועדו להדברה ונבדקו בקפדנות במעבדות, ונמצאו יעילים כנגד סוג המזיק, טווח השפעה גבוהה, וכמובן ללא כימיקלים. לפני הזמנת מדביר לקיסריה, מומלץ לשאול באילו סוגי חומרים תתבצע ההדברה, משך הזמן אשר עליכם יהיה לשהות מחוץ לבית, וטווח ההשפעה הצפוי.

מדביר בקיסריה אשר מכיר את המזיקים

לכל סוג של מזיקים ישנם דרכי הדברה לכידה או הרחקה שונים, חשוב לוודא שהמדביר אכן מכיר את סוג המזיק לו יש לבצע הדברה, שכן חשוב לדעת באילו חומרים להשתמש, מהם האפשרויות והטכנלוגיות המובילות בשוק לצורך הדברת המזיק, באילו שעות יש לפעול, סוג הפתיון ועוד אלמנטים שהמדביר צריך לדעת בכדיי לבצע הדברה בצורה יעילה ובטוחה.
אופי המזיקים הינו שונה ולכן חשוב להכיר את המזיק עצמו ולא להתשמש באותם חומרים לסוגי מזיקים שונים שכן אז ההדברה עלולה לא להשפיע כלל, או להשפיע לזמן קצר בלבד.

× ייעוץ בחינם!