הדברה בעמק חפר

שבח הדברות שירותי הדברה בעמק חפר

שבח הדברות נותנים שירותי הדברה בעמק חפר 24 שעות ביממה, שבח הדברות מבצעים את מגוון רחב של סוגיי הדברה הכוללים:הדברת תיקנים, הדברת תרמיטים, הדברת נמלים לרבות נמלי אש, הדברת קרציות פרעושים ופשפשי מיטה, הדברה של מכרסמים ולכידת נחשים.

תוכן עניינים

מדביר בעמק חפר בחומרים על בסיס טבעי

כאשר בוחרים מדביר בעמק חפר כדאי לשים לב לחומרי ההדברה אשר המדביר משתמש, וחשוב לקחת בחשבון שישנם חומרי הדברה רעילים אשר אינם ידידותיים לסביבה ולחיות הבית, לכן כאשר מזמינים מדביר כדאי לבדוק באילו חומרי הדברה משתמש המדביר, ולבדוק שאכן מדובר בחומרים על בסיס טבעי אשר בטוחים לסביבה.

לפי מה יודעים אם חומרי ההדברה של המדביר אכן ידידותיים לסביבה?

למדביר אשר משתמש בחומרים ידידותיים ובטוחים לסביבה, יש רישיון מטעם איכות הסביבה.
במידה והמדביר אכן מחזיק ברישיון מטעם איכות הסביבה ניתן להסיק מכך שאכן חומריי ההדברה בהם הוא משתמש נבדקו ועברו בקרה ונמצאו בטוחים וידידותיים לסביבה. הזמנת מדביר בעל רישיון יספקו לכם שירותי הדברה בראש שקט ובטוח.

הדברת מקקים בעמק חפר
לוכד נחשים בעמק חפר

האם הדברה בחומרים על בסיס טבעי אכן יעילה?

הדברה בחומרים על בסיס טבעי הינה יעילה, וגם מאושרת ע"י המשרד להגנת הסביבה בזכות סוג חומר ההדברה אשר הינו חומר על בסיס טבעי שאינו מזיק, וכמובן בזכות היעילות להרחקת מזיקים.
חשוב לדעת שיעילות ההדברה אינה מסתכמת רק בחומרים, אלא גם במיקום ההדברה והכרת המדביר את סוג המזיק, וסוג ההדברה הנחוץ לאותו מקרה.

הדברה דחופה בעמק חפר

עמק חפר הינו אזור עם הרבה צמחייה מסביב ובתים  צמודי קרקע, לכן ישנם הרבה מאוד מקרים בהם מזיקים נכנסים לבתים או נמצאים בחצרות הבית, מחסנים,בריכות ועוד מקומות בהם מזיקים יכולים למצוא בהם קרקע פורייה להתרבות. מקרים בהם נחש, עקרב ארסי, עכביש ארסי, יתושים אשר מתרבים באזורים של מים עומדים מהווים סכנה מיידית לתושבי הבית וסביבתו, לכן אנו מודעים לעובדה שזמני ההגעה של המדביר הינם קריטים במקרים האלו. שבח הדברות מספקים זמני הגעה מהירים ביותר למקרים דחופים בהם ישנם מקרים בהם יש צורך בהדברה או לכידה מיידת של מזיקים, אשר מהווים סכנה מיידית לתושבי הבית והתושבים בסביבה.עוד בשיחת הטלפון מומלץ להסביר על סוג המזיק בסביבתכם, האזור בו נתקלתם במזיק, והאם ישנם ילדים או חיות מחמד אשר מתגוררים אתכם.

הדברה מונעת בעמק חפר

כאשר מזמינים מדביר לביצוע הדברה בעמק חפר והסביבה צריך לקחת בחשבון שמדובר באזור מוקף טבע וצמחייה, וכיוצא מזה הייתכנות בפגישה עם מזיקים בסיסבתכם או פלישה של מזיקים לביתכם הינה גבוהה ולכן גדאי לבצע לחלק גדול מהמזיקים הדברה מונעת עוד לפניי שמתקלים בהם. במידה וכבר נתקלתם בתדירות גבוהה בעבר בסוג מזיק מסוים אשר חוזר לעיתים תכופות לסביבתכם בתקופה מסוימת, יהיה כדאי להכין את הקרקע לפניי בכדיי שאותו מזיק לא יגיע לסביבתכם או אזור מגוריכם.

מדביר בעמק חפר עם אחריות מלאה

בכל ביצוע הדברה באזור עמק חפר והסביבה כדאי לבדוק עם המדביר את משך האחריות על ההדברה, כן אולי חלקכם יתפלא לשמוע אבל על הדברה ישנה אחריות וכדאי לודא שאתם מקבלים מהמדביר תעודת אחריות. ישנם מקרים בהם המזיק עלול לשוב, אם במקרה המדביר פספס מקום או נקודה מסוימת, או כאשר ישנו קן בביתכם אשר לא הודבר בצורה מלאה. לכן חשוב לכם לוודא את פרק הזמן הניתן באחריות לסוג המזיק אותו אתם מנסים להרחיק ואת הפעולות אשר יבוצעו במידה ויהיה צורך לחזור על ההדברה שוב.
אנו בשבח הדברות מספקים אחריות מלאה על כל הדברה באזור עמק חפר והסביבה לכל סוגי המזיקים. אורך טווח האחריות נקבע לפי סוג המזיק.

לוכד נחשים בעמק חפר והסביבה

ישנם מבחר לא דל של נחשים בישראל, חלקם ארסיים וחלקם לא, רוב התושבים בישראל אינם יודעים להבחין בין סוגי הנחשים, אלו ארסיים ואלו לא. חשוב לדעת שגם אלו שאינם נחשבים לארסיים יכולים להכיש ולגרום לכאב במקום ההכשה. במקרים בהם נתקלים בנחש, הנחת המוצא במידה ואינכם מתמצאים ועוקבים אחר סוגי הנחשים בישראל היא שהנחש הינו ארסי, ומשמעות הדבר היא שאינכם באים בכל מגע עם הנחש, לא נסיון תפיסה של הנחש, לא לשחק עם הנחש, ולא נסיונות להפחיד את הנחש שכן אז הנחש הופך להיות תוקפני כאשר הוא חש מאוים, וכמובן לא לנסות להרוג את הנחש בעצמכם שכן ישנו איסור על הריגת נחשים במדינת ישראל. ראיתם נחש בבית, במחסן או בגינה? נסו לצלם את הנחש, ולהתרחק מהאזור במהרה, וקראו מיד ללוכד נחשים מקצועי ללכידת הנחש והרחקתו מאזוריכם. לוכד נחשים מקצועי יידע לזהות האם מדובר בנחש אחד בסביבת מגוריכם או שמדובר במשפחת נחשים אשר התיישבה לה באזור מגוריכם ויש צורך למצוא במקום נחשים נוספים, ולדאוג להרחקתם.

מדביר קרציות בעמק חפר

בהרבה בתים בעמק חפר בני הבית חיים עם חיות מחמד, תוסיפו לכך את העובדה שמדובר באזור לח ומלא בצמחייה ותמצאו את הסיבה המרכזית למה קריאות למדביר להדברה של קרציות מאוד נפוץ בעמק חפר. קרציות יכולות מסוכנות מאוד לבניי אדם וגם לחיות המחמד, מחלות כגון קדחת המערות או קדחת הבארות הינם חלק מהמחלות אשר קרציות עלולות להעביר איתן, לכן במקרים בהם מזהים קרצייה מומלץ לבצע הדברה ולא לתת להם להתרבות, שכן במצבים בהם קרציות מטילות ביצים באזור מגוריכם ההדברה תהיה יותר מורכבת. 
חשוב לדעת שלצורך הדברת קרציות מומלץ לפנות למדביר בעל רשיון מהמשרד לאיכות הסביבה, שכן ישנם חומרים מיועדים ומתואמים לצורך הדברה ספציפית של מזיק מסוים. וחשוב מאוד שחומריי ההדברה אכן יהיו מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה.
אנו בשבח הדברות מתמחים בהדברת קרציות בעמק חפר והסביבה ומחזיקים רשיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה.

× ייעוץ בחינם!