הדברה בחדרה

שבח הדברות שירותי הדברה בחדרה

עפר שבח הדברות הינו מדביר בעל רישיון לשירותי הדברה בחדרה, אנו מספקים שירותי הדברה בטוחה לסביבה, על בסיס טבעי לפי התקן הישראלי והמשרד להגנת הסביבה. חומרי ההדברה בהם אנו משתמשים אינם מזיקים לבניי אדם לחיות הבית ולסביבה. אחריות מלאה על כל שירותי ההדברה.

הדברת מזיקים בחדרה והסביבה

נתקלתם בתיקנים בביתכם, הכלב חזר מטיול עם קרציות שהתפשטו בבית, מתגרדים מפשפשים,גיליתם עכבר או חולדה בבית, נחש מצא אצלכם מקום מסתור או שנמלי אש בנו קן בחצר ביתכם.
באזור חדרה התושבים נתקלים לא פעם במזיקים, בין אם מדובר בג'וקים בבית , קרציות ופרעושים מפגש עם עכבר רעב או נחש אשר מצא לו מקום מסתור, בחלק ניכר מהמקרים המפגש בין אדם למזיקים יכול להיות מפגש אשר מהווה סכנה מיידית (מפגש עם נחשים, נמלת אש, חולדה) וחלקם מהווים מטרד ובעיה תברואתית, תיקנים אשר באים במגע עם מוצרי מזון, קרציות, פרעושים ויתושים אשר נושאים איתם מחלות, עכברים חולדות והצואה אשר הם מפרישים, לכן כדאי לפעול באופן מידי ברגע שנתקלתם במזיקים ולא להניח למפגעי תברואה לשגשג באזור מגוריכם. אזור חדרה הינו אזור לח על מישור החוף דבר אשר יכול להוות קרקע פוריה למזיקים לכן הדברה בחדרה נפוצה מאוד בעונות האביב והקיץ עקב הפוטנציאל של התרבות של מזיקים בסביבה.

תוכן עניינים

הדברה בטוחה בחדרה

לפעול באופן מיידי ובנחרצות כאשר נתקלים במזיקים

כאשר מדובר במזיקים כדאי תמיד לפעול במהירות ובנחרצות מהרגע בו זיהיתם מזיקים באזור מגוריכם, וכאשר אתם נתקלים בהם בתדירות גבוהה, חשוב מאוד לא להסס ולחכות שכן כיוון שבהרבה מאוד מקרים, המזיקים יקימו קן בביתכם, בין אם זה בגינה בחניון או בכל מקום אשר ימצאו אותו זמין ונוח למון וקרקע פוריה להתרבות באזור מגוריכם. הדברה והרחקת מזיקים לאחר שהם כבר התרבו באזור  זהו סיפור שהוא כבר יותר מורכב, וישנם סוגים של מסוימים של מזיקים איתם תהליך ההדברה יכול לקחת יותר זמן מאחרים, לכן אם אתם נתקלים במזיקים או אפילו בצואה של מזיקים כגון מכרסמים בסביבת ביתכם. כדאי לפעול מייד ובנחרצות ולהרחיק את המזיקים. 

האם אפשר להזמין מדביר בחדרה להדברה דחופה ומיידית?

ישנם מקרים בהם נדרש טיפול של מדביר  באופן מיידי ומהיר, במקרים בהם נתקלים במזיק שיכול להיות ארסי ובמכרסמים בסביבת תינוקות או ילדים, ישנם מקרים בהם נדרשת פעולה דחופה של מדביר, באזור חדרה עקב ריבוי הבנייה באזור צמצום שטחי המחיה של בעליי החיים והחרקים,בתוספת שינויי האקלים מביאים למצב בו הסיכוי למפגש עם מזיק הינו גדול יותר ולכן אם נתקלתם במזיקים ארסיים באזור חדרה מומלץ להזמין באופן מיידי, שירותי הדברה בחדרה, ומדביר מקצועי מחדרה, אשר ייתן מענה מיידי וירחיק את המזיקים הרחק מאזור מגוריכם. שבח הדברות נותנים מענה למקרים דחופים בהם יש צורך בפעולה באופן מיידי, כמובן שהדחיפות נקבעת בהתאם לסוג המזיק והסביבה בה הינו נמצא.

סוגי הדברה בחדרה:

הדברה בבתים פרטיים בחדרה

באזור חדרה ישנם הרבה מאוד בתים פרטיים צמודי קרקע, כניסת תיקנים, מכרסמים כגון עכברים וחולדות, ואפילו נחשים עקרבים ועכבישים, הינה פשוטה וקלה יותר עבור המזיקים, לכן מומלץ לבצע אחת לשנה סריקה של האזור, ובמידה ונתקלתם במזיקים, צואה של מזיקים או ביצי מזיקים מומלץ ליצור קשר עם מדביר מחדרה, בכדיי לבצע הדברה של האיזור.

למה כדאי להזמין מדביר מאזור חדרה לביצוע הדברה בעיר חדרה

בשונה ממה שנהוג לחשוב, לא כל ההדברות הינם זהות, יש מגוון רב של גורמים אשר יכולים להשפיע על איכות ההדברה, והסביבה אקלים הסביבה וסוגי המזיקים הנפוצים באזור ישפיעו על איכות ההדברה ועל משך הזמן שתצליחו להרחיק את המזיקים מסביבתכם, מדביר מחדרה אשר מבצע באופן יום יומי הדברות בחדרה והסביבה מכיר את תנאי האקלים, סוגי המזיקים הנפוצים, וסביבות המסתור של המזיקים ולכן הפוטנציאל לביצוע הדברה מוצלחת אשר תרחיק את המזיקים לחלוטין מסביבתכם הינו גבוהה יותר האופן משמעותי.
כמובן שברגע שבוחרים מדביר בחדרה יש לשים לב שלמדביר אכן יש רשיון הדברה.

לוכד נחשים בחדרה

בשנים באחרונות אנו רואים יותר ויותר מקרים של מפגשים בין בניי אדם לנחשים,הסיבות לעלייה במפגשים בין בניי אדם לנחשים, נובעת במרביתה מהסיבה שנעשית יותר בנייה באזורים בהם היה טבע בעבר, כך קורה גם באזור חדרה בה יש בנייה מרובה ולכן יש עלייה במפגשים בין בניי אדם לנחשים.
 במקרים בהם נוצר מפגש בין בן אדם לנחש, לא מומלץ להתקרב לנחש ולא לעשות תנועות חדות ומהירות אשר יכולות להפחיד את הנחש ולהביא אותו למצב בו הוא חש סכנה ועובר למצב תקיפה, בישראל יש כמה סוגי נחשים ארסיים ומפגש איתם יכולים להוביל לפציעה קשה ואף למוות לכן כל מפגש עם נחש, אשר נוצר באזור אורבני, לבטח אם המפגש נוצר בחצר או בגינת הבית, מומלץ מיד להתקשר עם לוכד נחשים מוסמך מטעם איכות הסביבה, ולא לנסות ללכוד את הנחש בעצמכם. ע"פ החוק במדינת ישראל והמשרד להגנת הסביבה, אסור להרוג נחשים בישראל, לכן בכל מפגש עם נחש באזור מגורים יש להרחיק ילדים קטנים מן האזור וליצור קשר באופן מיידי עם לוכד נחשים מוסמך.

מדביר מוסמך

מדביר מוסמך

הדברה טבעית בחדרה

הדברה על בסיס טבעי

הדברה דחופה

הדברה דחופה

לכידת נחשים

לכידת נחשים

מחיר מנצח

מחיר מנצח

אחריות

אחריות מלאה

למה להדברה בחדרה מומלץ שהמדביר ישתמש בחומרים על בסיס טבעי?

כאשר מזמינים שירותי הדברה בחדרה מומלץ לבדוק עם המדביר, באילו סוגי חומרים הוא משתמש, והאם אכן מדובר בחומרים אשר אינם מכילים כימיקלים או חומרים אשר יכולים להזיק לבניי אדם או לחיות המחמד.
היתרונות המרכזיים בשימוש בחומרים על בסיס טבעי:

 • מאושר ע"י המשרד להגנת הסביבה
 • בטיחותי לדיירים ולחיות המחמד בבית ובגינה
 • משך הזמן אשר החומר מחזיק ועדיין נשאר יעיל
 • איכות ויעילות הדברה על בסיס טבעי הינה הגבוהה ביותר בשוק, ועולה על סוגי הדברה אחרים.
 • לא נדרש פרק זמן ארוך של שהייה מחוץ לבית לאחר הדברה ביתית

הדברה בחדרה מחיר

מחיר הדברה נקבע ע"י מספר פרמטרים כגון סוג המזיק אותו מנסים להרחיק, סוג החומרים אשר בהם יעשה שימוש, מיקום המזיקים (ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע הדברה בביוב ומקומות נוספים) האם מדובר בהדברה מונעת או בהדברה אשר המזיק כבר משגשג ומתרבה באזור מגוריכם.
לדוגמא ייתכנו מקרים כגון לכידת נחש אחד, אך בפועל ייתכן שהנחש כבר התרבה באזור מגוריכם וישנם נחשים נוספים בסביבה ולכן כבר לא מדובר בלכידה של נחש בודד אל בהרחקה של כמה נחשים, והמחיר הינו בהתאם.

מדוע הבחירה בחברת הדברה בחדרה חיונית?

בחירה נכונה של חברת הדברה בחדרה חיונית להבטחת בריאות ובטיחות הבית או העסק שלכם. נגיעות מזיקים עלולות להוות סיכונים חמורים הן לרכוש והן לבריאות האדם, מה שהופך את זה חיוני לטפל בהם במהירות וביעילות. לחברת הדברה מוכרת תהיה המומחיות והמשאבים לזהות ולחסל בעיות מזיקים ביעילות, ולסייע במניעת נזקים נוספים וסכנות בריאותיות פוטנציאליות. בבחירת חברת ההדברה הנכונה, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהנכס שלכם בידיים טובות ושהנושא ייפתר בצורה מקצועית.

בנוסף, בחירה נכונה של חברת הדברה יכולה לחסוך לך זמן וכסף בטווח הארוך. מדביר מנוסה ואמין באזור חדרה יציע פתרונות אפקטיביים המותאמים לצרכים הספציפיים שלך, מונע הדבקות חוזרות ותיקונים יקרים. השקעה בשירותי הדברה מקצועיים יכולה לסייע לכם לשמור על סביבה נקייה ממזיקים, להגן על ערך הנכס שלכם ולהבטיח את רווחת דייריו. עם חברת ההדברה הנכונה לצידכם, תוכלו ליהנות משקט נפשי בידיעה שהרכוש שלכם מוגן מפני פולשים לא רצויים.

אילו שירותים מדביר מחדרה צריך לספק?

חברת הדברה בעלת מוניטין בחדרה צריכה להציע מגוון רחב של שירותים לטיפול בבעיות מזיקים שונות בצורה יעילה. שירותים אלו עשויים לכלול בדיקות יסודיות לאיתור סוג והיקף הנגיעות, תוכניות טיפול מותאמות אישית המותאמות לצרכים הספציפיים של הנכס וביקורי מעקב על מנת להבטיח את יעילות הטיפולים. בנוסף, חברת הדברה בעלת מוניטין צריכה לספק המלצות לאמצעי מניעה כדי לעזור למזער את הסיכון להדבקות עתידיות.

מדביר מקצועי צריך להיות בעל המומחיות לטפל בסוגים שונים של מזיקים, לרבות חרקים, מכרסמים וחיות בר. בין אם אתם מתמודדים עם נמלים, תיקנים, חולדות או ציפורים, לחברת הדברה מוכרת צריכה להיות הידע והמשאבים לטפל בבעיה ביעילות. באמצעות שילוב של שיטות מוכחות וטכנולוגיות מתקדמות, חברת הדברה אמינה יכולה להציע פתרונות מקיפים למיגור מזיקים והגנה על רכושכם מפני נזקים נוספים.

"האם האישורים והרישיונות שלהם מעודכנים?" - חשיבות הלגיטימיות

הבטחה שחברת הדברה מחזיקה באישורים וברישיונות הדרושים היא חיונית בבחירת נותן שירות לטיפול בבעיות מזיקים בחדרה.

 • 1. הוכחת מומחיות:
  הסמכות ורישיונות משמשים כהוכחה למומחיות החברה ולעמידה בתקני התעשייה. בבחירת חברת הדברה בעלת אישורים עדכניים, תוכלו לסמוך על הידע והכישורים שלה בטיפול יעיל במזיקים שונים. אישורים אלו מוכיחים כי המדביר עבר הכשרה מתאימה והינו מצויד בציוד המתאים לספק שירותי הדברה מקצועיים.

 • 2. עמידה בתקנות:
  בעלות אישורים ורישיונות תקפים מעידה גם על כך שחברת ההדברה עומדת בחוקים ובתקנות המקומיים המסדירים את הענף. ציות זה מבטיח שהחברה פועלת לפי שיטות עבודה מומלצות, משתמשת בשיטות ובמוצרים מאושרים ומקיימת סטנדרטים אתיים בפעילותם. על ידי בחירת ספק הדברה מורשה, אתה יכול לסמוך על כך שהם פועלים בצורה חוקית ואתית, תוך עדיפות לבטיחות הלקוחות והסביבה.

האם שירות איכותי הכרחי למדביר בחדרה והסביבה?

שירות איכותי משחק תפקיד משמעותי בחוויה הכוללת בטיפול בנושאי הדברה. מעבר להדברת מזיקים בלבד, חברת הדברה בעלת מוניטין צריכה לתת עדיפות לשביעות רצון הלקוחות ולתקשורת לאורך כל התהליך. שירות לקוחות אפקטיבי יכול לעשות הבדל במידת התקדמות הטיפול בצורה חלקה ובמידת שביעות הרצון שלך מהתוצאות.

בבחירת חברת הדברה המעריכה שירות לקוחות, תוכל לצפות לתקשורת ברורה ובזמן לגבי תכנית הטיפול, לוח הזמנים וכל הנחיות המעקב. צוות שירות לקוחות קשוב ובעל ידע יכול לתת מענה לדאגותיך, לספק הנחיות לגבי אמצעי מניעה ולהציע תמיכה לאורך כל תהליך ההדברה.

יתרה מזאת, סביר יותר שחברה שתעדף שירות איכותי תעריך את המשוב שלך ותשתדל לעלות על הציפיות שלך. בין אם זה באמצעות אדיבות מקצעונות והגינות, תמחור שקוף או שירות מותאם אישית, גישה ממוקדת לקוח יכולה לשפר את החוויה אפילו כאשר מדובר בשירותי הדברה.

בחירה נכונה של חברת הדברה בחדרה היא החלטה משמעותית שאין להקל בה ראש. המוניטין של החברה, מגוון השירותים, האישורים ואיכות השירות ללקוח הם כולם מרכיבים חיוניים שיש לקחת בחשבון. תוך שיקול דעת ומחקר מדוקדק, תוכלו למצוא חברת הדברה שתענה ביעילות על הצרכים הספציפיים שלכם ותספק סביבה נקייה ממזיקים.

צריכים מדביר מקצועי בחדרה והסביבה?

אנו בשבח הדברות נספק לכם שירות מקצועי, מדביר אשר מכיר את סוגי המזיקים בחדרה והסביבה, ואת המחיר הכי הגון שיש בכדיי להכריע את המזיקים ולסלק אותם מהסביבה שלכם

תהליך ההדברה

1

בדיקת מדביר מקיפה של האזור

בשלב הראשון נבצע בדיקה מקיפה של שטח הבית/המבנה, ונבדוק שאין קנים של המזיק.

נאתר את מיקום ופתחי המזיק ובהתאם לכך נבחר את הכלים ואת ההדברה המתאימים ביותר

הדברת נמלים באור עקיבא
הדברה בבית עם תינוק

2

הדברה של הבית בדגש על פתחים מהם יש גישה למזיקים

בשלב השני נבצע את ההדברה לאחר בדיקת השטח. בניי הבית יצטרכו לצאת מהבית, ולהתעדכן מול המדביר תוך כמה זמן יוכלו לשוב לביתם ( במרבית המקרים מדובר בטווח של 4-6 שעות). 

3

חזרה לבית לאחר ההדברה

לאחר הריסוס יעודכנו תושבי הבית מתיי אפשר לחזור, ומתיי מומלץ לשטוף את הרצפה, וכל הפרטים לגביי מה כדאי לעשות בעתיד בכדיי להימנע מחזרה של מזיקים לאזור.

בית בחדרה לאחר הדברה
יתוש בחדרה
טרמיטים בחדרה קלוז אפ

מקומות נפוצים של הימצאות מזיקים באזור חדרה

שאלות נפוצות על שירותי הדברה בחדרה

כן. ניתן לרכוש חומרי הדברה ולבצע הברה באופן עצמאי, אך חשוב מאוד להיות מדויק בחומרים בהם אתם בוחרים לבדוק מה הם מכילים, כמה זמן צריך לשהות מחוץ לבית והאם החומר עלול להיות מסוכן לבעליי חים אחרים כגון חיות מחמד במידה ויש לכם.

לאחר הדברת פשפשים יהיה צורך לכבס את המצעים ואת כל הבגדים בביתכם בהרתחה בכדיי למנוע מצב בו הפשפשים נשארו על הבגדים ויוכלו לשגשג מחדש.

עכברים וחולדות הינם חיות מאוד חכמות כך שההסתברות שתצליחו לראות אותם נמוכה מאוד שכן הם יודעים להסתתר במקומות קטנים וצרים מאוד. ברוב המקרים כן תוכלו להיתקל בצואה שלהם, ובכך תצליחו לזהות שיש לכם עכבר או חולדה בבית.

כל עוד אינכם לוכדי נחשים מקצועיים, בשום אופן אין לנסות ללכוד נחש לבד שכן ישנן שיטות ללכוד נחשים ובמידה ואינכם מיומנים לכך, זה עלול להיות מסוכן ולהסתיים באשפוז ואף מוות. במידה ונתקלתם בנחש בסביבת מגוריכם התקשרו מיד ללוכד נחשים.

יתושים מתרבים במקורות של מים עומדים, זה יכול להיות שלוליות אגמים ונחלים, אך זה יכול להיות גם אפילו באדנית הבית או אפילו בעציץ במידה וישנם מים עומדים. לכן אם יש כמות בלתי נסבלת של יתושים כדאי לבצע הדברת יתושים.

מזיקים במבנים ישנים בחדרה

מזיקים נפוצים המצויים במבנים ישנים בחדרה

ישנם מגוון סוגי מזיקים בבנינים ישנים, המזיקים השונים הנפוצים בבניינים ישנים בחדרה, מטרמיטים זוחלים ועד מכרסמים פולשים יכולים להרוס את המבנים ולהוות איום על הבריאות. הנזק הפוטנציאלי שהם עלולים לגרום גדול מאוד, בואו נבחן את הצעדים הדרושים לסילוקם.  "פגוש את הדיירים הלא רצויים: מזיקים נפוצים בבניינים ישנים" מבנים ישנים בחדרה

קרא עוד »
הדברה במשרד בחדרה

חשיבות הדברת מזיקים במשרדים בחדרה

מזיקים כגון ג'וקים, מכרסמים, עכבישים, קרציות ופרעושים יכולים להוות מטרד בלתי פוסק במשרד, ולהפריע למהלך התקין של היום והעבודה במשרד. כדאי לשים לסוג המזיק, מקורות הכניסה של המזיק, ואפשרות ההתרבות. בואו נכיר מעט יותר מקרוב מה כדאי לעשות בהימצאות של מזיקים במשרד. "למה עלינו לדאוג ממזיקים במשרד?" מזיקים במשרד עלולים

קרא עוד »
× ייעוץ בחינם!