הדברה בזמן שיפוץ בניין ישן

כאשר מחליטים לערוך שיפוץ לבניין יישן, ישנם הרבה אלנטים שצריך לקחת בחשבון, שיפוץ חדרי המדרגות, הגינה, אריחי הבניין הגגות, מרזבים ועוד…
אך יש עוד גורם חשוב מאוד לקחת בחשבון כאשר מתחילים עבודה של שיקום מבנה, וזהו מה שעלול להימצא מתחת למרצפות, בתוך קירות המבנה, בגינה ובגג המבנה.

הדברת מזיקים הינה חלק מתהליך שיפוץ הבניין

כאשר עורכים שיפוץ לבניין עלולים להתגלות מזיקים בחלקים שונים של המבנה, בתוך האריחים, מתחת למרצפות, במרזבים, גגות,פתחים בקירות ובגינת הבית, ולכן יש צורך בהדברה של המבנה כחלק מתהליך השיפוץ של הבניין. הדברת מזיקים כגון נמלים,מקקים,עכבישים, פרעושים, קרציות ולבטח טרמיטים הינו חלק חיוני בתהליך השיפוץ של המבנה.

מתיי כדאי לעשות הדברת מזיקים לפניי או אחריי שיפוץ הבניין?

שאלה שנשאלת רבות הינה מהו הזמן המועדף לביצוע הדברה של מזיקים? לפניי או אחריי שיפוץ הבניין? והתשובה כמובן תלויה בסוג השיפוץ, והאם מדובר בשיפוץ נרחב של המבנה. במקרים בהם מדובר בשיפוץ בניין יישן, מומלץ לערוך הדברה גם לפניי שיפוץ המבנה בכדיי להדביר מלכתחילה את כל המזיקים אשר נמצאים בשטח הבניין טרם תחילת עבודות השיפוץ, וגם לאחר עבודות השיפוץ בכדיי לוודא שגם על החומרים החדשים אשר תיושם הדברה ( מרצפות חדשות, אריחים, דשא חדש בגינה גג חדש מרזבים ועוד..) בכך מתבצעת פעולת הדברה מונעת גם לעתיד ( כמובן שיש צורך לחזור על ההדברה אחת לתקופה)

בחירת חברת הדברה מתאימה לעבודות שיפוץ

עוד גורם משמעותי שמומלץ להביא בחשבון הינו בחירת חברת ההדברה. כדאי לבחור חברת הדברת מזיקים אשר מסוגלת להתמודד עם סוגים שונים של מזיקים אשר עלולים להופיע בבניין יישן,ויש ביכולתה לבצע הדברה למגוון גדול של מזיקים כגון: נמלים, עכבישים, מקקים, פרעושים, קרציות, טרמיטים ואפילו במקרים מסוימים לכידת נחשים. ( ישנם מקרים בהם מתגלים נחשים במקומות מסתור ולפעמים אפילו קן של נחשים) ולכן מומלץ לבחור בחברת הדברה בעלת רשיון מדביר, ומסוגלת לבצע סוגי הדברה שונים.

שבח הדברות – הדברות בזמן שיפוץ בניין

אנו בשבח הדברות מחזיקים רשיון מדביר מס' 2269 מתמחים בהדברה של סוגים שונים של מזיקים ומבצעים תהליך הדברה יסודי וקפדני בזמן שיפוץ בניין הדברת מזיקים כגון:
תיקנים, טרמיטים, קרציות,פרעושים, עכברים וחולדות, נמלים ולכידת נחשים. אנו מתחייבים להתאמה ללוח זמנים ומספקים אחריות מלאה על כל הדברה.

 

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים

פשפשים הם חרקים קטנים הניזונים מדם של בני אדם ובעלי חיים. הם נפוצים בכל העולם ויכולים לגרום לנזקים בריאותיים ואי נוחות רבה. הפשפשים בולטים בחדקם

קרא עוד »
הדברה בחריש

הדברה בחריש

חריש היא עיר יחסית חדשה במדינת ישראל ונמצאת בקרבת צמחייה, ולכן ההיתקלות במזיקים בעלת פוטנציאל גבוהה יותר. כפי שקורה בערים רבות, גם כאן מתמודדים התושבים

קרא עוד »
× ייעוץ בחינם!