הדברה בבנימינה

גרים בבנימינה ונתקלתם במזיקים באזור ביתכם? עפר שבח הדברות מבצעים הדברה יסודית וקפדנית עם תוצאה מובטחת ובאחריות מלאה.
כאשר מבצעים הדברה בבנימינה צריך לקחת בחשבון שבחלק נרחב מהמקרים מדובר בבתים פרטיים, ולכן מדביר בבנימינה צריך בהתאם  לסוג ההדברה הנחוץ לבצע את ההדברה גם בעוד מקומות באזור הבית כגון שוחות הביוב בחצר, ועוד מקומות אשר מזיקים יכולים לשגשג בהם, ובכך לכסות באופן מלא ומקיף את כל האזורים בהם יכולים המזיקים להתרבות ולמצוא מסתור.

הדברה בבנימינה בחומרים על בסיס טבעי

כשאר אנו מבצעים הדברה בבנימינה ובכל אזור בו אנו נותנים שירות, אנו משתמשים אך ורק בחומרים על בסיס טבעי, אשר מאושרים על ידיי המשרד לאיכות הסביבה, לשבח הדברות רישיון מדביר מס' 2269 אשר ניתן ע"י המשרד להגנת הסביבה. ישנם מקרים בהם נבחר כלל לא להשתמש בריסוס, נבחר בשיטת הדברה אשר תתאים באופן מדויק להדברת המזיק באזור מגוריכם.

הדברת מקקים בבנימינה
לוכד נחשים בבנימינה

מתיי צריך מדביר בבנימינה?

במידה ונתקלתם במזיקים בביתכם או בסביבת מגוריכם, בין אם מדובר בתיקנים,מעופפים, פרוקיי רגליים, קרציות,פרעושים,תרמיטים, נמלת האש, מכרסמים או נחשים, מוטב ליצור קשר עם מדביר, ולהרחיק את המזיקים.
ישנם מגוון רחב של מזיקים בבנימינה אשר יכולים לשגשג בסביבה ביתית ולהתרבות ואף להרחיב את שטח מחייתם בתוך סביבת מגורים, ולהביא איתם מפגעים לרכוש, לסביבה חקלאית, ולמפגעים תברואתיים אשר בחלקם טומנים סכנות מיידיות. 
אם הימצא המזיק מוטב לבצע הדברה באופן מיידי, במידה וביכולתכם לצלם את סוג המזיק יהיה מומלץ לעשות זאת, שכן מדביר מקצועי יידע לפעול בהתאם לסוג המזיק עצמו, וישטת ההדברה היעילה ביותר לסילוק המזיק.

אחריות מלאה על כל הדברה בבנימינה

כאשר מזמינים מדביר חובה לבדוק אם המדביר נותן אחריות ומשך זמן האחריות, הדברה ללא תעודת אחריות לא תאפשר לכם לחייב את המדביר לבוא אליכם שוב ובחינם במקרה ושוב אתם תיתקלו במזיק, לכן זכרו לבדוק שהדברה בבנימינה צריכה לשלב בתוכה אחריות על השירות. אנו בשבח הדברות מספקים אחריות לפרקי זמן ארוכים, לפי כל סוג של מזיק.

הדברת תיקנים בבנימינה

תיקנים בבית הם לא המחזה המהנה ביותר עבור רוב האנשים בעולם, ישנם מספר לא מבוטל של אנשים בעולם שלראות ג'וק בביתם יעורר בהם חלחלה כל כך גדולה ואצל חלקם אפילו חרדה. תיקנים יכולים להיכנס ממספר מקומות כגון חלונות הבית, ביוב המטבח וחדרי אמבטיה, ואפילו מהמזגנים ותעלות המזגנים. מדביר תיקנים בבנימינה יידע לזהות את המקומות מהם עלולים המקקים להיכנס. שבח הדברות מספקים שירותי הדברה בננימינה של כל סוגי התיקנים בחומרים על בסיס טבעי בלבד.

× ייעוץ בחינם!