הדברה בבית עם תינוק – איך מתכוננים?

ביצוע הדברה בבית עם תינוק הינו דבר אשר תמיד מדאיג את ההורים, שקלול הסיכונים האם כדאי להישאר אם המזיקים בבית או האם כדאי לבצע הדברה ולהרחיק את המזיקים הופך להיות קשה יותר להורים בעת שיש תינוק בבית. חשוב להבין מה כדאי לעשות ואיך ניתן לבצע הדברה בטוחה גם כאשר יש תינוק בבית.
מומלץ לזכור שחומרי הדברה אכן עלולים להיות מזיקים לתינוקות, אך יש לקחת בחשבון ששיטות וטכנלוגיות ההדברה התפתחו מאוד במהלך השנים, וישנן טכנלוגיות הדברה אשר אינן מסוכנות גם לתינוקות, עם זאת תמיד מומלץ להודיע למדביר שיש תינוק בבית, ולבקש הוראות מתאימות להדברה בבית עם תינוק.

שאלו על סוג החומרים בהם ישתמש המדביר בבית עם תינוק

לפני הדברה עם תינוק בבית מומלץ  לשאול על סוג החומרים בהם משתמש המדביר, ישנם חומרים המכילים כימיקלים, ועלולים להיות רעילים לתינוקות ולילדים קטנים שכן לתינוקות ולילדים קטנים יש נטייה לשחק על הרצפה או השטיחים, ולהכניס ידיים לפה. לעומת זאת ישנם מקרים בהם כלל לא יידרש לבצע ריסוס בבית שכן הדבר תלוי בסוג ואופי ההדברה אותה אתם רוצים לבצע.

ביצוע הדברה עם תינוק בבית אך ורק עם מדביר עם רשיון

ביצוע הדברת מזיקים בבית באופן כללי תמיד מומלץ לעשות אך ורק עם מדביר בעל רשיון, אך הדבר נכון בעשרות מונים כאשר מדובר על הדברה בבית עם תינוק. מדביר עם רשיון יידע להתאים את סוג ההדברה למזיק אותו יש צורך להרחיק, יידע לבצע התאמה של החומרים לפי הדיירים בבית ביחס למקורות הכניסה של המזיק, וחשוב מכול למדביר עם רשיון יש את הנסיון הנדרש בכדי לבצע הדברה עם חומרים אשר מאושרים אך ורק ע"י המשרד להגנת הסביבה ולספק לכם הוראות מדויקות, לעשות לאחר ההדברה( זמני כניסה לבית,ביצוע שטיפה של הבית ובאילו חומרים להשתמש ובאילו פחות מומלץ).

איך מסדרים את הבית לפני הדברה עם תינוק בבית?

כדאי לשאול את המדביר על אופי וסוג ההדברה אותה הוא מתכוון לבצע, במידה ומדובר בריסוס, תזכרו לשאול על המקומות בהם הוא מתכוון לבצע את הריסוס והאם חומרי ההדברה יבואו במגע עם החפצים של התינוק. בכל מצב שבו עלול להיות מגע של חומרי ההדברה עם החפצים של התינוק: צעצועים, מוצרי מציצה ובגדים, כדאי לכסות את החפצים ואם אפשר למצוא להם מקום מסתור בו אין בכוונת המדביר לבצע ריסוס.

האם ניתן לעשות הדברה ללא ריסוס?

ישנם מקרים בהם כלל לא אין צורך להשתמש בריסוס, נהוג לחשוב שהדברה תמיד מלווה בריסוס, אך ישנם מגוון רחב של סוגי מזיקים אותם מרחיקים ללא ריסוס כלל, ונעשה שימוש באמצעים טכנלוגים אחרים לביצוע ההדברה אשר אינו כולל ריסוס וחומרים רעילים. עם השנים ישנם יותר ויותר אמצעים חדשניים להרחקת מזיקים.

שבח הדברות מבצעים הדברה בטוחה עם תינוק בבית

אנו בשבח הדברות מודעים ורגישים לעובדה שהורים רבים רגישים לביצוע הדברה בבית עם תינוק. אנו משתמשים בטכנלוגיות ההדברה המתקדמות, הבטוחות והיעילות ביותר בשוק. לשבח הדברות רשיון מדביר מס' 2269, ואנו משתמשים אך ורק בחומרים אשר מואשרים ע"י המשרד להגנת הסביבה.
שבח הדברות מבצעים הדברות באזור חדרה,נתניה,זכרון יעקב, והסביבה, לפניי ביצוע הדברה עם תינוק בבית תקבלו הוראות מדויקות על איך להתכונן להדברה ומה לעשות עם סיום ההדברה בכדיי גם להרחיק את המזיקים מהסביבה, וגם לבצע את ההדברה בצורה יעילה ובטוחה.

 

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים

פשפשים הם חרקים קטנים הניזונים מדם של בני אדם ובעלי חיים. הם נפוצים בכל העולם ויכולים לגרום לנזקים בריאותיים ואי נוחות רבה. הפשפשים בולטים בחדקם

קרא עוד »
הדברה בחריש

הדברה בחריש

חריש היא עיר יחסית חדשה במדינת ישראל ונמצאת בקרבת צמחייה, ולכן ההיתקלות במזיקים בעלת פוטנציאל גבוהה יותר. כפי שקורה בערים רבות, גם כאן מתמודדים התושבים

קרא עוד »
× ייעוץ בחינם!