ביצוע הדברה לפני או אחריי נקיון?

מצאתם ג'וקים או מזיק אחר בבית, קראתם למדביר, ועכשיו השאלה שעולה לכם היא מתיי כדאי לנקות את הבית לפניי ההדברה או לאחר ההדברה? אפשר לומר שהרבה מאוד אנשים יודעים שלאחר הדברת תיקנים יש צורך לשטוף את הבית אך כמה זמן לאחר ההדברה אפשר לשטוף את הבית תספק לכם את התשובה האם כדאי לשטוף לפניי את הבית. אם מדובר בהדברה הנפוצה ביותר של תיקנים בבית אז מומלץ לשטוף את הבית לאחר 48 שעות.

נקיון הבית לפניי הדברה

התשובה לשאלה זו טמונה בכם,כמה אתם סטרילים, עד כמה חשובה לכם הגיינת הבית ומה התדירות בה אתם מנקים את הבית. יש לקחת בחשבון שאת הבית תוכלו לנקות שוב רק לאחר 48 שעות לאחר ההדברה, לכן אם נקיון הבית הינו משהו שמטריד אתכם אז כן מומלץ לנקות את הבית לפניי ההדברה.

איך להכין את הבית לפני הריסוס

פינוי המטבח – יש לפנות את הדברים אשר נמצאים על השיש במטבח ולהשאיר את המשטח פנוי ככל האפשר, יש להוציא את כל החפצים, והכלים אשר נמצאים מתחת לכיור במטבח וליד פתחי הביוב, שכן אלו אזורים אשר עלולים להיות מקור כניסת המזיקים ויהיה צורך לרסס.

פינוי חדריי הרחצה – יש לפנות את המשטחים בחדריי הרחצה מברשות שיניים, סבונים וכליי הרחצה. ארונות הרחצה אשר מתחת לכיור צריכים להיות ריקים לצורך בדיקת מקור כניסת המזיקים וריסוס פתחי הניקוז.

הזזה של כל החפצים באזורי הפאנלים – יש להזיז את כל החפצים אשר נמצאים באזורי הפאנלים בבית לרבות ספות, מזנונים, שידות וכל מה שנמצא באזור הפאנלים בבית.

נקיון לאחר הדברה
נקיון לאחר הדברה

כללי וזמני כניסה לבית לאחר הדברה

  • אדם בוגר יוכל להיכנס לבית כעבור שעה
  • לילדים מומלץ להיכנס לאחר 4 שעות לאחר ריסוס הבית
  • את חיות המחמד מומלץ להחזיר רק לאחר 6 – 8 שעות לאחר ריסוס הבית שכן חיות המחמד באים במגע קרוב עם רצפת הבית.לאחר הכניסה לבית יש צורך לשטוף את שיש המטבח ובחדרי הרחצה מיד לאחר הריסוס.זמני שטיפת הרצפה תלויה מאוד בדיירי הבית:
    במידה ומתגוררים ילדים קטנים, תינוקות, חיות מחמד, כדאי לשטוף את הרצפה באופן מיידי שכן אלו יכולים להכניס ידיים לפה או ללקק את הרצפה(כאשר מדובר בחיות מחמד). במידה והבית ללא חיות מחמד וילדים קטנים אשר עלולים לזחול על הרצפה ולהכניס ידיים לפה, כדאי יהיה לשטוף את הבית רק 48 שעות לאחר ריסוס הבית.

 

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים

פשפשים הם חרקים קטנים הניזונים מדם של בני אדם ובעלי חיים. הם נפוצים בכל העולם ויכולים לגרום לנזקים בריאותיים ואי נוחות רבה. הפשפשים בולטים בחדקם

קרא עוד »
הדברה בחריש

הדברה בחריש

חריש היא עיר יחסית חדשה במדינת ישראל ונמצאת בקרבת צמחייה, ולכן ההיתקלות במזיקים בעלת פוטנציאל גבוהה יותר. כפי שקורה בערים רבות, גם כאן מתמודדים התושבים

קרא עוד »
× ייעוץ בחינם!